Úspěch na Bienále dětské grafiky

Markéta Tazbírková,6 letPěkně začíná rok 13, naši žáci a studenti vystavují v Galerii v Toruni v Polsku, z 13 367 prací ze 44 zemí světa v mezinárodní dětské výtvarné soutěži bylo porotou vybráno 1 139 prací z 36 zemí světa. Z České republiky bylo hodnoceno 466 prací a k výstavě bylo vybráno 111 prací. Žáků a studentů naší školy vystavuje opravdu třináct. Věřím, že toto číslo mnozí zařadí mezi svá oblíbená a šťastná čísla.

Gratulujeme Janu Augustynkovi, Vojtěchu Dvořákovi, Dominice Grabovské, Filipu Ježkovi. Ondřeji Ježkovi, Michalu Mišunovi, Elizabeth Dagmar Semerád, Heidi Selmě Semerád,Petře Šramkové, Markétě Tazbírkové, Denise Tomšů, Milanu Zadoveiovi a Veronice Zedníčkové.

Diplomy, katalogy a drobné dárky si převezmou v úterý 29. ledna 2013 na radnici města Jeseník.

Přejeme hodně dalších úžasných nejen grafických prací. Je opravdu nádherné, že z našeho nevelkého města uspělo tolik dětí i v konkurenci velkých škol a mnoha zemí.

Úspěšné práce najdete ve fotogalerii zde.