Výsledky soutěží

Soutěže:

Bienále dětské grafiky Toruň 1996

medaile

Bienále dětské grafiky Toruň 1998

medaile

Lidice 1996

medaile

Lidice 1997

medaile

Lidice 1998

medaile škole

Lidice 1999

vystavují 4 žáci

Lidice 2000

medaile

Alšova země 1998

Čestné uznání

Alšova země 1999

vystavují žáci školy

Alšova země 2000

Čestné uznání

Alšova země 2001

Čestné uznání

Alšova země 2002

Čestné uznání

Oči dokořán 1999, Prameny živé vody

národní přehlídka ZUŠ

Oči dokořán 2002, V mechu a kapradí – „Prales-rostliny“

národní přehlídka ZUŠ

Slovinsko – Koně, mezinárodní soutěž

vystavují žáci školy

Sokrates

publikovaná grafika v kalendáři 2002

Soutěže

Přehled výstupů vzdělávání v soutěžích

 

1996   Bienále dětské grafiky Toruň      MEDAILE

Lidice                                                MEDAILE

1997   Lidice                                      MEDAILE

1998   Bienále dětské grafiky Toruň      MEDAILE

Lidice                                                MEDAILE  ŠKOLE

Alšova země                                      ČESTNÉ UZNÁNÍ

1999    Lidice                                     ČESTNÉ UZNÁNÍ- 4ŽÁCI

Alšova země                                      VYSTAVUJÍ ŽÁCI ŠKOLY

Oči dokořán (ZUŠ), Prameny živé vody  NÁRODNÍ PŘEHLÍDKA ZUŠ

2000   Lidice                                      MEDAILE

Alšova země                                      ČESTNÉ UZNÁNÍ

2001   Alšova země                            ČESTNÉ UZNÁNÍ

2002   Alšova země                            ČESTNÉ UZNÁNÍ


Oči dokořán (ZUŠ), V mechu a kapradí – „Prales-rostliny  NÁRODNÍ PŘEHLÍDKA ZUŠ

Slovinsko – Koně, mezinárodní soutěž Sokrates

 

2003 Mezinárodní soutěž Lidice   Medaile za kolekci grafiky

(29prací ze 40 zaslaných-pozdě dopravila Česká pošta2002+2003)

Katka Malysová, Jiří Horčička, Petra Skácelová, Markéta Plevová, Vojtěch Heger, Klára Dvořáková, Barbora Rybáriková, Monika Šašvatová, Nikola Juřicová, Zuzana Gregorová, Tomáš Pospíšil, Marie Branková, Jakub Kučera, Honza Dvořák, Romana Peitlová, Pavla Kučerová, Markéta Plevová, Katka Malysová, Eliška Kužílková, Markéta Smékalová, Tereza Macenauerová, Petra Grešáková, Michal Pospíšil, Martin Pohl, Vojta Gottstein, Klára Dvořáková, Jan Pňáček, Daniel Polák, Klára Žerníčková

 

Mezinárodní soutěž „ vše zelené, vše modré“ POLSKO, Toruň

Diplom- Zajícová Marie

 

Cena Itálie- výstava : Filip Kurinec

Debora Molnárová

 

2004       Mezinárodní soutěž Lidice : Čestné uznání -

Daniel Polák, Martina Kouřilová, Marie Zbranková, Jana Turická, Kateřina Hýblová

 

Mezinárodní soutěž  Bienále dětské grafiky –Polsko, Toruň

CENA:   Kateřina Hýblová

Diplomy: Klára Dvořáková, Ondřej Macoszek, Romana Peitlová, Tomáš Pospíšil, Jan Rydvan, Jana Turická, Markéta Uhlířová

ZRZAVÝ SALON výstava prací ZUŠ Olomouckého kraje

a  Moravskoslezského  kraje

- v katalogu publikovány práce z vystavené kolekce:

Petr Vícha, Hana Blažeňáková, Petra Skácelová

Plastická tvorba dětí-Jeseník- ocenění v různých věkových