Škola ukončila činnost k 1.9. 2016
Soutěže:
Bienále dětské grafiky Toruň 1996 |
medaile |
Bienále dětské grafiky Toruň 1998 |
medaile |
Lidice 1996 |
medaile |
Lidice 1997 |
medaile |
Lidice 1998 |
medaile škole |
Lidice 1999 |
vystavují 4 žáci |
Lidice 2000 |
medaile |
Alšova země 1998 |
Čestné uznání |
Alšova země 1999 |
vystavují žáci školy |
Alšova země 2000 |
Čestné uznání |
Alšova země 2001 |
Čestné uznání |
Alšova země 2002 |
Čestné uznání |
Oči dokořán 1999, Prameny živé vody |
národní přehlídka ZUŠ |
Oči dokořán 2002, V mechu a kapradí – „Prales-rostliny“ |
národní přehlídka ZUŠ |
Slovinsko – Koně, mezinárodní soutěž |
vystavují žáci školy |
Sokrates |
publikovaná grafika v kalendáři 2002 |
Přehled výstupů vzdělávání v soutěžích
1996 Bienále dětské grafiky Toruň MEDAILE
Lidice MEDAILE
1997 Lidice MEDAILE
1998 Bienále dětské grafiky Toruň MEDAILE
Lidice MEDAILE ŠKOLE
Alšova země ČESTNÉ UZNÁNÍ
1999 Lidice ČESTNÉ UZNÁNÍ- 4ŽÁCI
Alšova země VYSTAVUJÍ ŽÁCI ŠKOLY
Oči dokořán (ZUŠ), Prameny živé vody NÁRODNÍ PŘEHLÍDKA ZUŠ
2000 Lidice MEDAILE
Alšova země ČESTNÉ UZNÁNÍ
2001 Alšova země ČESTNÉ UZNÁNÍ
2002 Alšova země ČESTNÉ UZNÁNÍ
Oči dokořán (ZUŠ), V mechu a kapradí – „Prales-rostliny NÁRODNÍ PŘEHLÍDKA ZUŠ
Slovinsko – Koně, mezinárodní soutěž Sokrates
2003 Mezinárodní soutěž Lidice Medaile za kolekci grafiky
(29prací ze 40 zaslaných-pozdě dopravila Česká pošta2002+2003)
Katka Malysová, Jiří Horčička, Petra Skácelová, Markéta Plevová, Vojtěch Heger, Klára Dvořáková, Barbora Rybáriková, Monika Šašvatová, Nikola Juřicová, Zuzana Gregorová, Tomáš Pospíšil, Marie Branková, Jakub Kučera, Honza Dvořák, Romana Peitlová, Pavla Kučerová, Markéta Plevová, Katka Malysová, Eliška Kužílková, Markéta Smékalová, Tereza Macenauerová, Petra Grešáková, Michal Pospíšil, Martin Pohl, Vojta Gottstein, Klára Dvořáková, Jan Pňáček, Daniel Polák, Klára Žerníčková
Mezinárodní soutěž „ vše zelené, vše modré“ POLSKO, Toruň
Diplom- Zajícová Marie
Cena Itálie- výstava : Filip Kurinec
Debora Molnárová
2004 Mezinárodní soutěž Lidice : Čestné uznání -
Daniel Polák, Martina Kouřilová, Marie Zbranková, Jana Turická, Kateřina Hýblová
Mezinárodní soutěž Bienále dětské grafiky –Polsko, Toruň
CENA: Kateřina Hýblová
Diplomy: Klára Dvořáková, Ondřej Macoszek, Romana Peitlová, Tomáš Pospíšil, Jan Rydvan, Jana Turická, Markéta Uhlířová
ZRZAVÝ SALON výstava prací ZUŠ Olomouckého kraje
a Moravskoslezského kraje
- v katalogu publikovány práce z vystavené kolekce:
Petr Vícha, Hana Blažeňáková, Petra Skácelová
Plastická tvorba dětí-Jeseník- ocenění v různých věkových